Aplikacje mobilne

Potrzebujesz aplikację mobilną na system Android lub iOS (iPhone)

  • specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych aplikacji mobilnych wykorzystując przy tym narzędzie dzięki którym aplikacja na iPhone odzwierciedlona jest na systemie Android.
  • dostarczamy aplikacje zweryfikowane przez sklepy Apple oraz Google Play (wykonujemy wszelkie formalności), na życzenie wprowadzamy aplikacje również do innych sklepów.
  • grafika aplikacji dostosowana jest do specyfiki wielu formatów urządzeń mobilnych wielu firm Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Nokia i innych. Aplikacje poprawnie wyświetlają się na telefonach komórkowych i tabletach
  • aplikacje mogą być zintegrowane z wieloma systemami zewnętrznymi
  • aplikacje potrafią uczyć się za pomocą machine learning i profilować treści zgodnie z profilowaniem użytkownika
  • developujemy aplikacje i rozwijamy zgodnie z oczekiwaniami klienta, zarządzamy Jego kontami

Nasi klienci

J7 TECHNOLOGIES

Agencja interaktywna J7 Technologies istnieje od 2006 roku. Długoletnie doświadczenie w branży IT pozwoliło nam zrealizować wiele rozmaitych i interesujących projektów. Specjalizujemy się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w oparciu o narzędzia informatyczne i media cyfrowe. Działamy na obszarze całej Polski.

POMOC

Szukasz dedykowanego oprogramowania dla swojej firmy? Masz problem informatyczny ? Potrzebujesz konsultacji lub merytorycznej rozmowy dot. widoczności w sieci ?
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w realizacji Twojego celu!

Sobieskiego 6/166
60-688 Poznań

533-766-707