FAQ

 1. JAK DŁUGO TRWA STWORZENIE STRONY INTERNETOWEJ OD PODSTAW?

  To zależy od stopnia zaawansowania strony, ilości funkcji oraz ustaleń z klientem.
  W przypadku standardowych stron internetowych wykonanie projektu trwa do 5 dni

 2. CZY POZA STWORZENIEM STRONY INTERNETOWEJ, MOGĘ LICZYĆ NA POMOC W KONFIGURACJI DOMENY I SERWERA?

  Oczywiście. Jeśli Klient posiada własną domenę oraz hosting pomożemy mu skonfigurować wszystkie usługi, tak aby działały prawidłowo.

 3. CO JEŚLI NIE MAM WŁASNEJ DOMENY I/LUB SERWERA?

  To nie jest problem. Pomagamy przy rejestracji i konfiguracji domeny.
  Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalna ofertę dotyczącą hostingu na naszym serwerze.
  Jeśli Klient życzy sobie hosting u innego dostawcy, również nie ma problemu – służymy pomocą w wynajmie i konfiguracji.

 4. CO POWINIENEM PRZYGOTOWAĆ ROZPOCZYNAJĄC PRACĘ NAD STRONĄ?

  Przede wszystkim cele i założenia jakie strona ma realizować. Następnie zakres zakładek (menu) oraz treści.

 5. CZY BĘDĘ MIAŁ MOŻLIWOŚĆ WPROWADZANIA ZMIAN NA SWOJEJ STRONIE?

  Jeżeli Twoja strona zostanie oparta o System Zarządzania Treścią (CMS), Klient może w każdej chwili zmieniać i edytować treść, galerie zdjęć, a także dodawać kolejne podstrony

 6. JAKA JEST CENA STWORZENIA STRONY LUB SKLEPU INTERNETOWEGO?

  Ze względu na różnorodność funkcji oraz indywidualny poziom potrzeb naszych klientów wyceny wykonujemy indywidualnie. Przedstaw nam pomysł, my podamy koszt realizacji. W celu wyceny zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego.

 7. JAK PRZEBIEGA PROCES REALIZACJI TWORZENIA STRONY WWW?

  Proces realizacji składa się z kilku etapów. Na każdym z etapów jesteśmy w bezpośrednim kontakt telefonicznym i mailowym.
  – gromadzenie informacji: określamy wspólnie cele jakie ma osiągnąć Twoja nowa strona lub sklep. omawiamy wstępny wygląd ( grafikę), kolorystykę i inne elementy jakie mają się znaleźć w projekcie
  –  przygotowanie projektu graficznego: na podstawie zebranych informacji przygotowujemy projekt graficzny i przesyłamy Ci go do wglądu. Wspólnie zastanawiamy się nad tym czy spełnia on Twoje oczekiwania i nanosimy ewentualne poprawki. Etap ten kończymy dopiero w momencie Twojego pełnego zadowolenia
  – pocięcie i zakodowanie projektu: W pełni zaakceptowany projekt graficzny tniemy na poszczególne elementy i kodujemy tworząc z niego w pełni funkcjonalną stronę. Testujemy gotową stronę upewniając się, że wyświetla się prawidłowo we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach, rozdzielczościach i systemach
  – wdrożenie systemu CMS (Zarządzania treścią strony): Do gotowej strony podpinamy system, który będzie umożliwiał Ci samodzielne zmienianie treści na stronie
  -na koniec podpinamy Twoją domenę

 8. JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY SZABLONEM A INDYWIDUALNYM PROJEKTEM GRAFICZNYM STRONY WWW?

  Istnieje wiele stron internetowych opartych o gotowe, ogólnodostępne szablony. Strony te działają sprawnie, szybko i mogą wyglądać oryginalnie.
  Jednak jeśli zamówisz indywidualny projekt graficzny, nasz grafik przygotuje szatę nowej strony specjalnie dedykowanej dla Ciebie, do której będziesz mógł zgłaszać swoje uwagi. Sam projekt oczywiście zostanie utworzony zgodnie z Twoimi zaleceniami, na podstawie przesłanego logo, oczekiwanej kolorystyki itp.

 9. CHCĘ ZAŁOŻYĆ NOWĄ SKRZYNKĘ MAILOWĄ

  Skontaktuj się z nami, podaj domenę oraz nazwę aliasu pocztowego jaki należy założyć.

 10. CO TO JEST RESPONSIVE WEB DESIGN? (RWD

  Responsywna strona internetowa jest stworzona w taki sposób, aby prawidłowo wyświetlała się na wszystkich urządzeniach mobilnych.
  Niezależnie, czy użytkownik będzie korzystał z niej na komputerze, tablecie czy smartfonie, strona wyświetli się w sposób dostosowany do ekranu urządzenia. Strony responsywne cieszą się coraz większą popularnością w oczach wyszukiwarki Google, a ilość urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu rośnie.

 11. CZY ZAJMIECIE SIĘ NAPRAWĄ, PRZEBUDOWANIEM MOJEJ STAREJ STRONY?

  Naprawa lub przebudowanie istniejącej strony internetowej wymaga zagłębienia się w kod programistyczny jakim posługiwał się jej twórca.
  Często jest to bardzo czasochłonne zajęcie, które może generować większe koszty niż stworzenie witryny od podstaw.
  Zamiast przerabiać coś co w większości przypadków jest stworzone na przestarzałej technologii, chętnie zaproponujemy Ci wykonanie nowego, profesjonalnego serwisu.

 12. MAM SWOJĄ STRONĘ. CZY ZAJMUJECIE SIĘ ADMINISTRACJĄ ?

  Zajmujemy się również opieką nad stronami i sklepami internetowymi.
  Możliwa jest również ingerencja w kod aby rozbudować stronę www.

 13. POZYCJONOWANIE: ILE KOSZTUJE I KIEDY MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ ZDOBYCIA PIERWSZEJ DZIESIĄTKI W WYNIKACH WYSZUKIWANIA?

  Wszystko zależy od konkurencyjności danej frazy. Im większa jest konkurencyjność tym fraza jest trudniejsza do pozycjonowania i jednocześnie droższa. Dla każdej frazy wycena jest wyliczana indywidualnie.
  Pierwszy efekty pozycjonowania na ogół widoczne są kilka dni po podpisaniu umowy. Prace optymalizacyjne, których się podejmujemy dają podnoszą stronę w wynikach wyszukiwania zaraz po przeindeksowaniu strony nie gwarantując jednak od razu pierwszej dziesiątki.
  Jeśli mówimy o top 10 wszystko zależy od tego czy fraza jest bardziej konkurencyjna czy też nie. Na ogół top10 osiągamy po 1-3 miesiącach prac, jednak wszystko zależy do wielu czynników takich jak: staż domeny w Google, konkurencyjność fraz, działanie ewentualnych poprzedników – pozycjonerów, ilość treści na strone www.

Nasi klienci

J7 TECHNOLOGIES

Agencja interaktywna J7 Technologies istnieje od 2006 roku. Długoletnie doświadczenie w branży IT pozwoliło nam zrealizować wiele rozmaitych i interesujących projektów. Specjalizujemy się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w oparciu o narzędzia informatyczne i media cyfrowe. Działamy na obszarze całej Polski.

POMOC

Masz wizję na stronę www, sklep internetowy bądź aplikację? Nie wiesz od czego zacząć?
Zapraszamy do kontaktu.
Chętnie pomożemy Ci w realizacji i wdrożeniu projektu.

 

KONTAKT

os. Jana III Sobieskiego 6/166
60-688 Poznań

+ 48 533-766-707

biuro@j7.pl

polub nas!