Likwidacja wirusów

Stało się ? Pojawił się komunikat lub czerwony ekran przy wejściu na stronę internetową?
A może zgłosili się do Was klienci z informacją, że Wasza strona jest zagrożona ?

Należy działać szybko i sprawnie !
Wyleczymy Twoją stronę WWW oraz zabezpieczymy ją przed atakami, tak aby więcej się to nie zdarzyło.

Oferujemy usługi natychmiastowego leczenia strony www, niezależnie od oprogramowania na jakim się ona znajduje (własne, Joomla, Drupal, WordPress, Woocommerce, osCommerce, Prestashop).

Jak pomagamy ?

  1. Usuwamy i neutralizujemy skutki ataków hackerskich (likwidujemy wirusy – trojany, malware, czyścimy stronę internetową, znajdujemy i blokujemy źródło potencjalnego zagrożenia) koszt od 99 zł
  2. Odblokowujemy stronę w przeglądarce Google, oraz w innych serwisach – nie zgłasza ona już informacji jako potencjalnie niebezpieczna, zgłaszamy i usuwamy adres internetowy z tzw. black list (czarnych list) koszt od 120 zł
  3. Zabezpieczamy stronę przed kolejnymi atakami, wprowadzamy firewalle (zapory ogniowe), aktualizujemy oprogramowanie, prowadzimy usługi ciągłego monitoringu stron internetowych koszt od 140 zł

Witryna została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.
Strona, na którą chcesz wejść, zawiera złośliwe oprogramowanie.
Odwiedzenie tej witryny może spowodować uszkodzenie komputera.

Widzicie powyższy komunikat lub pojawił się na Waszej witrynie ? Skontaktujcie się z nami niezwłocznie, zaradzimy w tym temacie szybko i skutecznie !!!

Nasi klienci

J7 TECHNOLOGIES

Agencja interaktywna J7 Technologies istnieje od 2006 roku. Długoletnie doświadczenie w branży IT pozwoliło nam zrealizować wiele rozmaitych i interesujących projektów. Specjalizujemy się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w oparciu o narzędzia informatyczne i media cyfrowe. Działamy na obszarze całej Polski.

POMOC

Szukasz dedykowanego oprogramowania dla swojej firmy? Masz problem informatyczny ? Potrzebujesz konsultacji lub merytorycznej rozmowy dot. widoczności w sieci ?
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w realizacji Twojego celu!

Sobieskiego 6/166
60-688 Poznań

533-766-707