Kampanie reklamowe

Pozyskaj nowych klientów za pomocą kampanii reklamowej w:

Strona internetowa to za mało, aby zaistnieć w internecie.
Pokaż swoją firmę w mediach społecznościowych! Pomożemy Ci pozyskać nowych klientów, promować Twoje usługi, aby zwiększyć zasięg i rozpoznawalność Twojej marki.
 

Wiemy jak zrobić to dobrze i efektownie . Zgłoś się do nas!
Wspólnie ustalimy szczegóły i Twoje potrzeby.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ każde zlecenie wymaga dedykowanej formy współpracy.

 

Jakie działania  podejmujemy?

NA POCZĄTEK - STRATEGIA

Przed rozpoczęciem prowadzenia kampanii reklamowej, zweryfikujemy widoczność Twojej firmy w internecie.
Ustalimy plan działania w mediach społecznościowych. Doradzimy na jakich portalach powinna być obecna Twoja marka, dostosujemy grupy odbiorców i określimy najważniejsze cele.

KREOWANIE WIZERUNKU

Oferujemy rozwiązania indywidualne, innowacyjne oraz dostosowane do konkretnej branży w której prowadzone są działania, m.in. stworzymy lub odświeżymy istniejący profil firmowy, tak aby wyglądał profesjonalnie i zachęcająco.  Dostosujemy szablon i  karty, aby fanpage był zgodny z profilem działalności Twojej firmy. Korzystając z naszej kreatywności i z firmowych materiałów graficznych, stworzymy indywidualną grafikę,  zgodną z profilem firmy ( zdjęcie w tle i profilowe). Uzupełnimy profil o niezbędne informacje: opis firmy, lokalizacja, maile, telefony.  W razie potrzeby dodamy chatbota w celu automatycznego wysyłania wiadomości.

FANPAGE - PROWADZENIE

W ramach usługi będziemy tworzyć i publikować posty, aby zapewnić lepszy kontakt z klientami i pomóc osiągać cele związane z marketingiem internetowym. Pomożemy w odpowiadaniu na komentarze i wiadomości.

KAMPANIA REKLAMOWA

Zaplanujemy i przeprowadzimy kampanię reklamową. Ustalimy cel reklamy, aby dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej i osiągnąć oczekiwane wyniki. Wdrożymy remarketing, który dotrze ponownie do osób odwiedzających Twoją stronę internetową.

Co jeszcze możemy zrobić, aby zwiększyć widoczność Twojej firmy w internecie?

WIDOCZNOŚĆ
W GOOGLE

Założenie i konfiguracja profilu firmy w Google.
Widoczność w Google Maps

MARKETING
SZEPTANY

Skuteczne promowanie działalności firmy.
Budowa pozytywnego wizerunku.

Optymalizacja treści pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Nie posiadasz strony internetowej?

Social media to nie jest wszystko. Strona internetowa pozwala wyróżnić się spośród konkurencji i buduje wiarygodność marki. Osobę zamierzającą kupić produkt lub usługę, interesuje Twoja strona internetowa, nie fanpage.
Potencjalny klient będzie szukał informacji na temat Twojej firmy, uruchamiając wyszukiwarkę internetową, a nie np. facebooka. Posiadanie strony www jest równie ważne, jak obecność w mediach społecznościowych.

W ramach usługi proponujemy założenie prostej strony internetowej,
w formie wizytówki ( o firmie, oferta, kontakt, mapa Google)

 

 

 

 

J7 TECHNOLOGIES

Agencja interaktywna J7 Technologies istnieje od 2006 roku. Długoletnie doświadczenie w branży IT pozwoliło nam zrealizować wiele rozmaitych i interesujących projektów. Specjalizujemy się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w oparciu o narzędzia informatyczne i media cyfrowe. Działamy na obszarze całej Polski.

POMOC

Szukasz dedykowanego oprogramowania dla swojej firmy? Masz problem informatyczny ? Potrzebujesz konsultacji lub merytorycznej rozmowy dot. widoczności w sieci ?
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w realizacji Twojego celu!

Sobieskiego 6/166
60-688 Poznań

533-766-707