Polityka prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności dotyczy zasad korzystania ze strony internetowej funkcjonującej pod adresem https://j7.pl

Dane Osobowe – Obowiązek Informacyjny

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 7 Technologies Łukasz Sołtysiak os. Jana III Sobieskiego 6/166 60-688 Poznań, wpisany do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej, NIP: 972-097-32-67, REGON: 300190540, zwany dalej J7 Technologies
    Dane kontaktowe Administratora: biuro@j7.pl
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zgodnie z polityką cookies – https://j7.pl/polityka-plikow-cookies/ a w przypadku podania danych za pośrednictwem formularza kontaktowego, dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi oraz ewentualnego przekazywania informacji handlowych.
  3. Pani/Pana dane osobowe mogą być przechowywane do momentu odwołania zgody.
  4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
  5. Skorzystanie z uprawnień z pkt.5, jest realizowane poprzez wysłanie na adres biuro@j7.pl stosownego żądania wraz z podaniem imienia i nazwiska użytkownika.
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Dane Zbierane Automatycznie
J7 Technologies zbiera informacje o wykorzystywaniu niniejszej strony przez zapisywanie do logów systemowych danych technologicznych, takich jak data połączenia z serwisem oraz adresu IP. Informacje te są wykorzystywane do celów wyłącznie administracyjnych i statystycznych i nie pozwalają na identyfikację pojedynczego Użytkownika. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane wysłane za pomocą formularza kontaktowego będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Rodzaj Zbieranych Danych Osobowych
Podczas korzystania ze strony j7.pl możesz skorzystać z formularza kontaktowego w celu złożenia zapytania, podjęcia współpracy, skorzystania z naszych usług.
W formularzu są podawane  dane jak: imię i nazwisko, adres e-mail raz numer telefonu.  Dane ujawniane w Formularzu są przetwarzane po wyrażeniu przez użytkownika/potencjalnego klienta zgody na ich wykorzystanie i przetwarzanie.
Udzielenie zgody następuje poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w Formularzu. Zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystywanie jest udzielana na rzecz J7 Technologies dla wewnętrznych celów statystycznych oraz marketingowych.

Bezpieczeństwo
Dane osobowe podawane przez Państwa na tej stronie będą przetwarzane wyłącznie w celu dla którego zostały zebrane. W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim. W czasie zbierania Twoich danych osobowych komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dane te przechowywane są w bazie danych zabezpieczonej przed wglądem osób trzecich w specjalnej strefie bezpieczeństwa i mają do nich dostęp tylko i wyłącznie upoważnione osoby związane z serwisem j7.pl i zobowiązane do zachowania uzyskanych informacji w tajemnicy.

Odpowiedzialność
J7 Technologies nie ponosi odpowiedzialności za politykę ochrony danych osobowych i prywatności innych stron internetowych, zarówno tych dostępnych dla użytkowników dzięki linkom umieszczonym na stronachj7.pl, jak i tych, które umieszczają linki do strony j7.pl

Zmiana polityki
Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności przez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

 

Nasi klienci

J7 TECHNOLOGIES

Agencja interaktywna J7 Technologies istnieje od 2006 roku. Długoletnie doświadczenie w branży IT pozwoliło nam zrealizować wiele rozmaitych i interesujących projektów. Specjalizujemy się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w oparciu o narzędzia informatyczne i media cyfrowe. Działamy na obszarze całej Polski.

POMOC

Szukasz dedykowanego oprogramowania dla swojej firmy? Masz problem informatyczny ? Potrzebujesz konsultacji lub merytorycznej rozmowy dot. widoczności w sieci ?
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w realizacji Twojego celu!

Sobieskiego 6/166
60-688 Poznań

533-766-707